Çılgın Arabalar

Çılgın Arabalar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Arabalar ; Dağlarda, ormanlık alanda yeşilliklerin arasında araba sürmeye nedersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Arabalar Oyunu 984 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Araba Oyunları

Çılgın Arabalar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan arabalar Zıplayan arabalar Yarışmacımızı kimseler durduramıyor. Ok yönleriyle ilerleyin. Space Bar ile güç kazanın.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları START butonuna basın. ilk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda aracınızı klavyenizdeki YÖN tuşları ile kontrol edip, Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve Z tuşu ile az da olsa uçabiliyorsunuz. Oyundaki Bonus kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız. Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan Finishe doğru ilerleyiniz.

Polis Arabaları Yarışta Polis Arabaları Yarışta Arabalar insanların en sevdikleri buluşlardan biri olmuştur hep. Üzerinde taşıdıkları güçlü motorlar sayesinde mesafeleri kısa zamanda aşmaya yardım etmişlerdir her zaman.Gelişen teknoloji ile bir çok özelliği üzerinde barındıran arabalar yaşamın vazgeçilmezi haline gelmiştir artık. Bu defa sizler için eklediğimiz oyunda sizleri heyecan dolu yarış dakikaları beklemekte. Polis arabaları ile hazırlanan parkurda sürmekte olduğunuz polis aracıyla rakiplerinize karşı amansız bir mücadele sergileyeceksiniz. Yön tuşları ile aracı yönlendirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lüks Arabalar Lüks Arabalar Her insanın hayalini süsleyen spor bir araba vardır kafasında kurguladığı. Kimisi ferrari isterken kimisinin lamborghini dir en sevdiği kimisi porsche hayal ederken kimisinin masserati dir vazgeçemediği. Ulaşılması zor fiyatlara satılan bu arabalar toplumun zengin olarak tabir edilen kesiminde kullanılmaktadır. O paralara ulaşamayan insanlarda bir gün ulaşabilme hevesi ile hayaller kurmaktadır. Neyse ki bilgisayar oyunları bize o hisleri azıcık ta olsa yaşatma fırsatı sunmaktadır. Eklediğimiz bu oyunda sizleri eğlence ve heyecan dolu yarış dakikaları beklemekte. Oyun öncesindeki menüden seçeceğiniz hızlı araba ile yarışa girecek size rakip olan yarışçıları geride bırakarak birinci olmak için çabalayacaksınız. Yarışları kazandıkça bir sonraki etapta yarışmaya hak kazanacaksınız. Yön tuşları ile arabayı kullanabilir space tuşu ile de nitro kullanarak rakiplerinizi hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Rakiplerinize ve yol dışındaki cisimlere çarpmaktan kaçınmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kaza Arabaları Kaza Arabaları Oyun da yapmanız gereken arabaların kavşaktan geçiş sırasında kaza yapmalarını engellemek olacak. Arabaların üstüne tıklayarak bir anda hızlanmasını sağlamalı ve kazayı engellemelisiniz.

Güçlü Amerikan Arabaları Güçlü Amerikan Arabaları Muscle Car isimli oyunda güçlü amerikan arabalarıyla zorlu yarışlar yapmaktasınız. Açılan sayfada Continue diyerek oyun menüsüne girmelisiniz. Oyun menüsünde yarışa girmeden önce yarışacak olduğunuz yolu ve arabayı seçebilirsiniz. Yarışlarda yüksek puanlar kazanarak araba ve yolları açabilirsiniz. Sürücünüzle hatasız bir yarış çıkararak oyunun bitirmeye çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Elips arabalar Elips arabalar Elips arabaları yarıştırıyoruz. Mouse ile oynanıyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çöl Arabaları Çöl Arabaları Oyuna başlamak için Start, track 1'e tıklayıp paranızın alacağı miktardaki arabaya tıklayıp tekrar Start diyorsunuz. Oyun başladığında aracı kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını, engebelerden zıplamak için Space(boşluk) tuşunu kullanmalısınız.Yarış sürelidir,sağ üst köşedeki saniyeler içinde varış çizgisine varırsanız oyunu madalya alırsınız.Yarışta ters düşerseniz,herhangi bir durumda hareketsiz hale gelirseniz R tuşuna basınız oyunu baştan başlatınız.