Ambulans

Ambulans Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ambulans ; Ambulans şöförüyüz, zorlu bir yolda hastamızı hastaneye yetiştiyoruz, karşımıza çıkan engelleri aşmamız gerekiyor aracımızı ok tuşları ile kontrol ediyoruz. Annelerimiz Dünya hayatında en değerli varlıklarımızdır. Dünya da ve Ülkemizde Mayıs Ayında kutlanan anneler gününde yılın 365 gününde verdiğimiz değerden daha da fazlasını bu günün önemine annelerimize ayırmalı onların ufak veya büyük hediyelerle gönüllerini alarak onlara Dünyanın en değerli varlıkları olduklarını tekrar ve tekrar hissettirmeliyiz. 11 Mayıs 2014 Anneler günü bütün anne ve anne olacakların kutlu olsun Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor. Benim annem güzel annem beni al kollarına :)

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ambulans Oyunu 11941 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -23 Araba Oyunları

Ambulans Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kırmızı Ambulans Kırmızı Ambulans Şöförlerin içinde en zor görev bana kalırsa ambulans şoförlüğü çünkü hastaların hayatını belkide saniyelerle kurtarıcak olan şofördür. Bu oyunda ambulans şoförü sizsiniz ve hastalara en hızlı şekilde ulaşmaya çalışmalısınız.

Ben10 Ambulans Şoförü Ben10 Ambulans Şoförü Kahraman Ben 10 her zaman olduğu gibi halkına hizmet etme çabası içerisinde uğraş veriyor. Kullanmakta olduğu ambulansla zor durumda olan hastaları hastaneye zamanında yetiştirmeye çalışarak hayat kurtarmaya çalışıyor. Sizde Ben 10 e ambulans sürerken yardım ederek hastaları zamanında yetiştirmesine yardım etmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Ambulans Yolu Ambulans Yolu Zorlu anların kurtarıcısı ambulanslar hastaların en zor anlarında imdatlarına yetişiyor. Sirenleri sayesinde trafiktekileri uyararak yolun açılmasını sağlayarak hastaları hızlı bir şekilde hastaneye ulaştırıyor. Tabi ambulansla birlikte ambulans şoförü ve müdahale ekibinede büyük bir görev düşmekte.Sizde bu oyunda verilen görevleri en kısa sürede yerine getirmeye çalışmalısınız.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Ambulans Şöförü Ambulans Şöförü Oyununda, ne kadar hızlı bir şöför olduğunuzu göstereceksiniz. Yoldaki çukurlara, araçlara ve işaretlere çarpmamaya dikkat edin. Bonusları, yakıtı, hemşireleri ve esas olarak hastaları toplamanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.

Ambulans ile Hasta Topla Ambulans ile Hasta Topla Yoldaki hastaları ve ilkyardım malzemelerini toplamak. Oyunu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynayacaksınız.

Ambulans Görevi Ambulans Görevi Hayatımızın zorlu anlarının en önemli araçlarından biri olan ambulanslar herkes için büyük bir önem arz etmektedir. Sireni sayesinde yoldaki diğer araçlara yolu boşaltmaları için uyarı veren ambulanslar donanımları sayesinde küçük bir hastane görevini de taşımaktadır. Sizin için hazırlanmış bu oyunda ambulansı ok tuşları ile yönlendirerek haritadaki hastaya ulaşarak verilen süre içerisinde hastayı hastaneye yetiştirmeye çalışmalısınız. Trafikteki diğer araçlara çarpmaktan kaçınarak ambulansa zarar vermemelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Ambulans Ambulans Ambulans şöförüyüz, zorlu bir yolda hastamızı hastaneye yetiştiyoruz, karşımıza çıkan engelleri aşmamız gerekiyor aracımızı ok tuşları ile kontrol ediyoruz. Annelerimiz Dünya hayatında en değerli varlıklarımızdır. Dünya da ve Ülkemizde Mayıs Ayında kutlanan anneler gününde yılın 365 gününde verdiğimiz değerden daha da fazlasını bu günün önemine annelerimize ayırmalı onların ufak veya büyük hediyelerle gönüllerini alarak onlara Dünyanın en değerli varlıkları olduklarını tekrar ve tekrar hissettirmeliyiz. 11 Mayıs 2014 Anneler günü bütün anne ve anne olacakların kutlu olsun Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor. Benim annem güzel annem beni al kollarına :)