Akülü Araba

Akülü Araba Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Akülü Araba ; İstediğiniz parkuru seçerek tur atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Akülü Araba Oyunu 8337 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Araba Oyunları

Akülü Araba Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası Zombi Arabası Caddedeki zombiler ile savaşarak onları yok edeceksiniz. Daha sonra zombi arabasına binerek karşınıza çıkan zombileri yok edin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zırhlı Arabayı Koru Zırhlı Arabayı Koru Süper koruma oyununda en önde ilerleyen ve sizin korumanız altında olan zırhlı arabayı korumalısınız. Bunun için size verilen silahı kullanarak başlamalısınız. Adam vurdukça puan kazanacak kazandıkça yeni silahlar alıp kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Zıplayan arabalar Zıplayan arabalar Yarışmacımızı kimseler durduramıyor. Ok yönleriyle ilerleyin. Space Bar ile güç kazanın.

Yüklü Araba Yüklü Araba Arabaya yük doldurmak bu sefer çok zor. Kadının verdiği bavul top gibi eşyaları arabanın üstüne dengeli bir şekilde yerleştirerek arabanın hareket etmesini sağlamalısınız.

Yıldız Arabası Yıldız Arabası START yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından yön tuşlarını kontrol ediyorsunuz. Arabayı sol veya sağ yapmak için sol-sağ yön tuşları yukarı aşağı yapmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunu oynarken tekrar başlaması için "R" tuşuna oyundan çıkmak için ise Q tuşuna tıklayabilirsiniz. İncelemeler bittikten sonra Race Now yazan yere tıklayarak araba yola çıkmaya hazırdır. Oyundaki altınları toplayarak puanınızı yükseltip yüksek rampalardan hızlıca geçiniz ki yüksekteki altınlarıda toplayabileseniz.

Yılbaşı Kar Arabası Yılbaşı Kar Arabası Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları START butonuna basın. ilk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda aracınızı klavyenizdeki YÖN tuşları ile kontrol edip, Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve Z tuşu ile az da olsa uçabiliyorsunuz. Oyundaki Bonus kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız. Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan Finishe doğru ilerleyiniz.

Vitesli Yarış Arabası Vitesli Yarış Arabası Hayatımızın vazgeçilmez parçası olan arabalar hayatımız kolaylaştıran en büyük yapay nimetlerden biridir. Onlar sayesinde uzak mesafeler ortadan kalkarak kolayca ulaşılabilen yerlere dönüşür. Bu oyunda da sürmekte olduğunuz araba diğer yarış oyunlarından farklı olarak düz vitesli olarak tasarlanmış. Ok yön tuşları ile aracınızı yönlendirebilir, `Shift, Ctrl` tuşları ile vites değiştirebilir ve `Boşluk` tuşu ile el freni kullanabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Vitesli Araba Vitesli Araba Bir otelin park görevlisi olarak müşterilerinizin arabalarını parkedeceksiniz ve kontroller için;space: gaz d: ıleri s: geri a: fren ışinizi ne kadar doğru ve çabuk yaparsanız okadar çok para kazanabilirsiniz.