18 Tekerli Tır

18 Tekerli Tır Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

18 Tekerli Tır ; Tır kullanmayı biliyorum ki hepimiz istemişizdir. Bu oyun size bu fırsatı sağlıyor. Tırımızı kazasız şekilde kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

18 Tekerli Tır Oyunu 3083 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 13 Araba Oyunları

18 Tekerli Tır Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yiyecekleri Paylaştır Yiyecekleri Paylaştır Servis tepsilerindeki yiyecekleri sizin olan iki tepsiye eşit şekilde paylaştıracaksınız. Yiyecekleri maşa ile tutarak tepsinize aldıktan sonra kırmızı butona basın.

Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme Play butonuna basıp, oyunun içine girince Space(boşluk) butonuna basınız. Tır çalışır haldeyken klavyedeki yön tuşlarıyla size ayrılmış yere doğru tırınızı sürüp, düzgünce park ediniz. Eğer herhangi bir yere dokunursanız oyun hemen bitecektir. Çok dikkatli olarak bütün bölümleri geçmeye çalışınız.

Turbo Tır Yarışı Turbo Tır Yarışı Birbirinden güzel tırlar ile yarış yapacağınız oyunda öncelikle sürmek istediğiniz tırı seçmeli daha sonra yarışmak istediğiniz etabı seçmelisiniz. Yarışlar kazandıkça tırınıza modifiye yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tırnak Güzelliği Tırnak Güzelliği En güzel tırnakları tasarlamak istermisin? Ekrandaki aksesuarı kullanarak tırnakları güzelleştirin.En güzel oyunların adresi OYNAOYUN.NET.....

Tırnak Boyama Tırnak Boyama Oyun yüklendiğinde BEGİN butonuna basıp oyuna başlayın. Güzel Kızımızın tırnaklarını istediğiniz şekilde boyayın.

Tırları Sürme Tırları Sürme Süper tırları sürmek büyük beceri ister, bütün becerinizi gösterin. Yön tuşları ile tırı sürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tırı Park Et Tırı Park Et Tırı Park Et oyunumuz keyif alacağınız bir oyun. Koca tırı işaretli yere park etmek, düşündüğünüzden daha zor olabilir. Haydi deneyin.

Tır Sürücüsü Tır Sürücüsü Zorlu yollarda ilerleyen tır sürücüsü ile aynı zamanda yavaş giderek mazot az harcayın ve kazandığınız para ile tırınızı geliştirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tır Şoförü Tır Şoförü Scania marka tırınız ile şehirler arası yoldasınız, lastik, benzin bakım gibi birçok bonusu toplayarak ierleyin, hız limitlerini aşmamaya diğer araçlara çarpmamaya çalışın.