Araba Oyunları

0/10

Araba Oyunları Oyunlar, çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesinde ilk basamağı oluşturuyor. Çocuk, Oyun yoluyla fiziksel ve zihinsel yönden gelişirken, deneme yanılma yoluyla da kendi başına bir şeyler öğrenmenin zevkini yaşıyor ve kendine güven duygusu gelişiyor. Bu yüzden OynaOyun.Net çocuklarımızın gelişiminde onlara yardımcı olacak en güzel araba oyunları, kamyon oyunları, tır sürme oyunu, çarpışan araba oyunu, akülü araba oyunları, yarış arabası, beceri ve zekasını geliştirecek oyunları siz sevgili ziyaretcilerimize sunmaya devam edecektir.

Ambulans Ambulans Ambulans şöförüyüz, zorlu bir yolda hastamızı hastaneye yetiştiyoruz, karşımıza çıkan engelleri aşmamız gerekiyor aracımızı ok tuşları ile kontrol ediyoruz. Annelerimiz Dünya hayatında en değerli varlıklarımızdır. Dünya da ve Ülkemizde Mayıs Ayında kutlanan anneler gününde yılın 365 gününde verdiğimiz değerden daha da fazlasını bu günün önemine annelerimize ayırmalı onların ufak veya büyük hediyelerle gönüllerini alarak onlara Dünyanın en değerli varlıkları olduklarını tekrar ve tekrar hissettirmeliyiz. 11 Mayıs 2014 Anneler günü bütün anne ve anne olacakların kutlu olsun Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor. Benim annem güzel annem beni al kollarına :)

60 Saniye 60 Saniye 4 Kez Play butonuna tıklayınız. Oyun yön tuşları ile oynanıyor.İlk önce anahtarı bulmanız gerekli polislere yakalanmadan ve hiçbirşeye çarpmadan.

Akülü Araba Akülü Araba İstediğiniz parkuru seçerek tur atın.

Askeri jip Askeri jip Ard arda START tuşuna basarak oyuna geçin devamında askeri kamyonete yön tuşlarınızla yön vererek ilerleyin ve bombalara dikkat edip hediyeleri alaraktan oyunu tamamlayın.

Çarpışan araba Çarpışan araba Çarpışan araba oyunu. Jogar butonuna basarak oyuna başlayın

Elips arabalar Elips arabalar Elips arabaları yarıştırıyoruz. Mouse ile oynanıyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın tır Çılgın tır Yön tuşları yada mouse kullanarak oynayabilirsiniz, tır ile önünüze çıkan araçlara çarparak yoldan çıkarın. Hızlı bir tır şoförü olmak yılların tecrubesini gerektirir. Bakalım bu oyunda siz tırı nasıl yönlendireceksiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çizgi yolu Çizgi yolu Arabamızı çizgi yolundan ilerlemesini sağlıyoruz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kaza Testi Kaza Testi Arabanın en hızlı şekilde duvara çarpmasını sağlayıp içindeki mankeni en uzağa fırlatmalısınız. Manken ne kadar uzağa fırlarsa o kadar çok puan toplarsınız. Yüksek puanlarla aracınızın ve mankenin özelliklerini yükseltebilirsiniz. Oyuna başlarken Play butonuna tıkladıktan sonra menüdeki "Start" seçeneğine tıklamalısıınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süper Mario Araba Yarışı Süper Mario Araba Yarışı Yılların yaşlandıramadığı Mario araba yarışı oyunuyla siz oyun severleri ekran başına bağlıyor. Dakikaların nasıl geçtiğini anlamadığınız Mario oyunlarına bir yenisini daha sizler için ekledik. Süper Mario Araba yarışı olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda Mario yu arabası ile birincilik sıralarına taşımalısınız. W A S D tuşları ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kaza Arabaları Kaza Arabaları Oyun da yapmanız gereken arabaların kavşaktan geçiş sırasında kaza yapmalarını engellemek olacak. Arabaların üstüne tıklayarak bir anda hızlanmasını sağlamalı ve kazayı engellemelisiniz.

Karlı Yol Karlı Yol Karlı yolda hummer arazi aracınız ile hediyeleri toplamaya çalışın.

Araba Modifiye Et Araba Modifiye Et Arabanızın modelini, rengini, lastik kalınlığı-modeli gibi bir sürü özelliğini kendi stilinize göre ekliyebilirsiniz.

Katil Jeep Katil Jeep Şehirde aracınız ile kaos yaşatacaksınız. Önünüze çıkan herşeyi ezin.

4x4 Çılgın Araba 4x4 Çılgın Araba Arabanızla zorlu yolda aracın dengesini sağlıyarak yola devam etmeniz gerekiyor. Gücünüz tamamen bitmeden bölümü tamamlamalısınız. Arabanızla engebeli yollarda hasar gördükçe gücünüz azalacak bunu gidermek için önünüze çıkan ödüllerden faydalanmanız gerekiyor.

Polis Arabası Polis Arabası Oyunda size verilen görevi yerine getirmelisiniz. Hedef arabayı silahınızla patlatmalı ve bir sonraki göreve geçmelisiniz. Silahınızın sarjörünü sık sık değiştirmeniz gerekir. Aracınızı dikkatli kullanın kaza yapmamalısınız.

Çılgın Araba Çılgın Araba Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayınız. Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır.

Büyük Teker Büyük Teker Gerçekten çıldırmış bu araç. Suyun altında bile banamısın demeden ilerliyor. Özellikle oyunun müziği daha da heyecan katıyor. Yön tuşlarını kullanmanız yeterli.

Plaj Arabası Plaj Arabası Dev Teker Plajda oyunu, Yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Park Park Arabayı istenilen yere park etmen ve adam istediği zaman exıt yazan yere götürmen gerekiyor. SKİP İNTRO ya tıklayarak giriş yapın. Yön tuşları ile oynuyoruz.Space tuşu ile de fren yapıyoruz.

Pikap Pikap Yük taşıma aracı ile yollarda ilerleyin:)

Çılgın Mustang Çılgın Mustang Önüne ne gelirse gazlayıp geçiyor. Şoförlüğü iyi yapabilirseniz.

Uçan Jip Uçan Jip Space ile gaz veriyorum.Sağ-sol yön tuşları ile dengeliyoruz.Tepelerden uçuyoruz. uyarı:sakın ha ters dönmemeye dikkat edin!..

Mercedes Drift Mercedes Drift Alman markası olan Mercedes dünya çapında en kaliteli markalar arasında gösterilmektedir. Mercedesi insanlara bu kadar sevdiren gösterişli yapısı araç içerisinde barındırmış olduğu teknik ve donanım özellikleri ve ayrıca güçlü motor yapısıdır. Mercedes in en güçlü modellerinden olan SLR, SLS, CL ve SL modelleri spor araba severlerin alırken ilk sırada düşündükleri araçlardan biridir. AMG motorlarında barındırdığı 6.5 motor gücündeki motor 612 beygir ve 1000 tork gücü ile asflatı ağlatacak derecede güçlü bir özellik göstermektedir. İşte siz değerli oyun hayranları için eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken Mercedes arabanız ile drift yaparak yüksek skorlar elde etmek olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Savaşcı Araba Savaşcı Araba Ready diyerek oyuna başlayınız. Oyun yön tuşları ve space tuşu ile oynanıyor.

Park Et Park Et Şoförlüğünüzü konuşturun görelim..

Londra Otobüsü Londra Otobüsü Siz hiç bu iki katlı otobüslerin şöför koltuğuna geçmek istemiş miydiniz? İşte size şans! Londra otobüsünü bugün kullanın! Otobüsü hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Fren yapmak için boşluk çubuğuna basın. Trafikte ilerleyin ve dur işaretinde park edin.

Karavan Parkı Karavan Parkı Karavan arabanızı park ederken, dikkatli olmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak park ediyoruz.

Grand Prix Grand Prix Oyun yüklenince OK deyiniz. Oyun yön tuşları ile oynanıyor.

Turbo Yarış Turbo Yarış Oyun yüklenince Play deyiniz. 2 seçenekten biriniz seçiniz. Yolu seçiniz ve oyuna başlayınız. Oyun yön tuşları ile oynanıyor.

Uzayda Yarış Uzayda Yarış Oyun yüklenince START deyiniz. Aracınızı seçiniz. Gezegeni seçiniz. Yarışa başlayınız. Yön tuşları ile oynanıyor.

Sarı Taksi Sarı Taksi Oyun yüklendiğinde sol altta PLAY GAME butonuna basınız. Uçan taksiniz ile yolculuk sırasında önünüze çıkan araçların üstünden zıplayarak aşmaya çalışın. Yön tuşları ile taksiye yön verebilir, boşluk tuşu ile araçların üstünden zıplayabilirsiniz.

Yarış Yarış Gece Yarışına varmısınız? Oyun yön tuşları D. Oyun yüklendiğinde Start deyiniz. 2 seçenekten birini seçiniz. sırasıyla OK,OK deyiniz. Ve oyuna başlayınız. Oyun yön tuşları ile oynanıyor.

Ufo Aracı Ufo Aracı Ufoya benzeyen arabanızla yarışın.

Zıplayan taksi Zıplayan taksi ileri tuşu ile hızlanarak space ile taksilerin üzerinden zıplayın.

Şehir turu Şehir turu Şehir turuna hazırmısınız ? Zorlu virajlar, engeller seni bekliyor...

0/10