Hasta bakımı

Hasta bakımı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Hasta bakımı ; Hasta bakımı öncelikle siz bir hemşiresiniz ve hastanenize gelen hastalarla ilgilenmelisiniz. Onların sırasıyla tansiyonları ve ateşleri ölçülecek. Sonra orta kısımda bulunan yataklara yatırılması gerekiyor. Burada onların yemekleri verilecek, yataklarının temizliği yapılacak, taburcu edildikten sonra yataklar tekrar hastaların bakımı için hazırlanacak. Hastaların yemeklerini verebilmeniz için karşı taraftaki danışmayı kullanacaksınız. Burada yemekler hazır olduğunda alıp hangi hastaya götürmeniz gerekiyorsa ona götüreceksiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hasta bakımı Oyunu 1467 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Ameliyat Oyunları

Hasta bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüz Bakımı ve Kaş Alma Yüz Bakımı ve Kaş Alma Modacı kızımız Jessy kendine bakım için kuaföre gitmektedir. Akşam gidecek olduğu fashion show için orijnal ötesi makyaj yapmak zorundadır. Bunun için ise kendini usta ellere teslim etmelidir. Zor bir seçimin ardından geldiği kuaför de yüz bakımı ve kaş almak için yaklaşık 2 saatini ayırabilecektir. Artık yapılması gerekenler sizde. Jessy yi güzelleştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Maymun Bakımı Şirin Maymun Bakımı Şirin yavru maymunu en güzel şekilde bakmalısınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kedi Bakımı Kedi Bakımı Oyunda kedimizi seçiyoruz, üsteki simgeleri kullanarak kedimize bakacağız ve mutlu edeceğiz.

inek Bakımı inek Bakımı Bu oyunda siz sevgili ziyaretcilerimizin çiftlik hayatına alışkın olmadığınızı düşünüyorum. En sevdiğimiz hayvanlardan birisi olan inek heleki küçük ve büyük yaşdaki herkezin sütünü içmesi gerekiyor. Ama hayvanımızında bakıma ihtiyacı var bu görev sizde.

Hayvanların Bakımı Hayvanların Bakımı PLAY Oyun başlayınca karşımıza kedi ve köpek yavruları çıkacaktır. Onlar bizden ihtiyaçlarına göre yiyecek,içecek,süslenmek,sevdirmek gibi şeyler isteyeceklerdir. Bu istediklerini bir tıklamayla sağlayamıyoruz.İstediklerine iyi baktıktan sonra örneğin su istiyorlarsa suyu mause(fare) ile tutup kaba doldurup öyle sunmalıyız.

Hastane Odaları Hastane Odaları Karnınız çok aç ve hastane odalarında gezip yiyecek birşeyler bulmaya çalışacaksınız.

Hastane Merkez Bürosu Hastane Merkez Bürosu Yoğun çalışma saatleri geçiren hastaneler bu yoğunluktan en az hata payıyla çıkabilmesi için işini bilen yöneticilere ihtiyaç duymaktadırlar. Hastanenin aradığı insan siz olabilirsiniz. Mouse yardımıyla oynayacağınız bu oyunda talimatları yerine getirmeniz gerekmektedir. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Hastane Maratonu Hastane Maratonu Hastane maratonu diye adlandırdığımız bu oyunda acil kapısından gelen hastaları gitmeleri gereken bölümlere hızlı bir şekilde yetiştirmeye çalışmalısınız. Hasta bakıcınız zaman konusunda çok ve çok hassas davranmak zorunda. Çünkü hastaneye giren hastalar eksik olmuyor ve hepsi sizden yardım beklemekte. Oyunu mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hastane Dekor Hastane Dekor Son yılların gelişmekte olan teknoloji ve inşaat kalitesi ile birlikte yeni yapılan bütün hastaneler insanları büyüleyici şekilde teknolojilerle ve güzelliklerle oluşturuluyor. Girişinden alanından hasta bakım odalarına ameliyathanelerden doktor muayene odalarına kadar her bir ayrıntının saatlerce düşünülerek gerçeğe döküldüğü bir zamanla karşı karşıyayız. Sizlere sunduğumuz bu oyunda yapmanız gereken size verilen ekrandaki boş odaları en alt katta bulunan malzeme ve doktorlarla doldurmak olacak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.