Göğüs Ameliyatı

Göğüs Ameliyatı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Göğüs Ameliyatı ; En güzel ve yeni ameliyat oyunları ile yine karşınızdayız. Doktorluk mesleği hem çok kutsal hemde insan hayatı için hayatımızda çok önemli yer almaktadır. Bu oyunumuzda sizlerin el becerinizi geliştirmek için hazırlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Göğüs Ameliyatı Oyunu 36104 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 71 Ameliyat Oyunları

Göğüs Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 02 Ağustos 2012
-2

oyun harikaydı :):)

Misafir Oyuncu
Çarşamba 13 Haziran 2012
+0

cok guzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Yıllarını tıp okumaya doktorumuz uzun yıl ve tecrubelerin ardından uzmanlık derecesini alarak hastalarını sağlığına kavuşturmaya çalışıyor. Zorlu geçen ameliyatlara doktorumuzun emirlerini yerine getirerek ameliyatı tamamlamasına yardım etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Robot Ameliyatı Robot Ameliyatı Hurda Robot dave in parçaları iflas etmek üzere sürekli arıza çıkarıyor. Dave tamamen bozulmadan çalışmayan parçalarını onarmaya çaılışın, ekranda gösterilen uyarıları takip edip robotun ameliyatını yapın. Ünlü yıldız Eddy Murphy nin konu mankenliği yaptığı oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Hastanın vücudunda bulunan yabancı maddeleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Sağ altta hangi operasyonu yapmanız gerektiği belirtiliyorsa onu cımbızı çok hızlı ve dikkatl bir biçimde kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oksijen pompasını kullanarak hastaya daha fazla oksijen verebilirsiniz.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Oyun'da amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı'nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kolundan bir ateşli silah mermisiyle yaralanmış hastamıza ameliyat yapıyoruz. detaylı hazırlanmıiş bir cerrahi oyunu, mermiyi çıkarıp yarayı dikmeli ve iyileşmesini sağlamalısınız, tabi bu işlemi zamana karşı gerçekleştiriyorsunuz yoksa hastanız fazla kan kaybından ölebilir dikkatli olun.

Katarak Ameliyatı Katarak Ameliyatı Beş duyu organımızdan bir tanesi olan Göz vücudumuzun en önemli organlarından bir tanesidir.İşlevlerini saymakla bitiremeyeceğimiz bu ogranın değerini gözleri görmeyen bir insanı gördüğümüzde anlayabiliyoruz ne yazık ki. Gelişen teknoloji ile birlikte günün her vaktinde bir ekrana bakıyor olmamız gözlerimizi yormakta ileri vadede sağlığına zarar vermektedir. O yüzdendir ki ekranla aramıza mesafe koymaya dikkat etmeliyiz. Türkiye de göz ameliyatlarında önde gelen hastanelerden bir tanesi olan DünyaGöz kaliteli doktorlarıyla gözlerinde problem yaşayan hastaları kendisine çekmektedir. Vermiş oldukları kaliteli hizmetle hastalarını memnun bırakan bu kurumlar zamanın verdiği bir ödül olarak marka haline gelmiştir. Eklediğimiz bu oyunda da siz en başarılı göz ameliyatını yapmaya çalışacaksınız. Bunun için gereken adımları sırası ile yerine getirmeniz gerekmekte. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.