Çılgın Ameliyat

Çılgın Ameliyat Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Ameliyat ; Oyunda doktor olabilmek için 3 ameliyat gerçekleştirmemiz gerekiyor. Hastamızın dizi, midesi ve başındaki ameliyatı tamamlayabilirsek doktor olabileceğiz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. Ameliyat araçlarımızı farenin sol tuşuyla kullanıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Ameliyat Oyunu 11563 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 39 Ameliyat Oyunları

Çılgın Ameliyat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zorlu Ameliyat Masası Zorlu Ameliyat Masası Binlerce insanın hayallerini süsleyen doktorluk kimileri için ise zorlu bir meslekten ibarettir. Yüksek maaş oranları aynı zamanda doktorluğu en çok sevilenler listesine eklemektedir. Beğeneceğinizi düşündüğünüz bu oyunda yaşlı adamı ameliyat masasında zorlu bir ameliyat beklemekte. Yapmanız gereken ameliyat operasyonunun başarıyla tamamlanmasını sağlamak. Mouse ile yapılması gerekenleri ekrandan seçerek sırasıyla yerine getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zorlu Ameliyat Zorlu Ameliyat Ameliyat oyunları kategorisinde Zorlu Ameliyat olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda tecrübeli bir doktorla ameliyat masasındaki hastanın hastalığını gidermeye çalışmaktasınız. Yapmanız gereken talimatları yerine getirerek ameliyatı başarı bir şekilde tamamlamaya çalışmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız.

Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Yıllarını tıp okumaya doktorumuz uzun yıl ve tecrubelerin ardından uzmanlık derecesini alarak hastalarını sağlığına kavuşturmaya çalışıyor. Zorlu geçen ameliyatlara doktorumuzun emirlerini yerine getirerek ameliyatı tamamlamasına yardım etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Robot Ameliyatı Robot Ameliyatı Hurda Robot dave in parçaları iflas etmek üzere sürekli arıza çıkarıyor. Dave tamamen bozulmadan çalışmayan parçalarını onarmaya çaılışın, ekranda gösterilen uyarıları takip edip robotun ameliyatını yapın. Ünlü yıldız Eddy Murphy nin konu mankenliği yaptığı oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Hastanın vücudunda bulunan yabancı maddeleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Sağ altta hangi operasyonu yapmanız gerektiği belirtiliyorsa onu cımbızı çok hızlı ve dikkatl bir biçimde kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oksijen pompasını kullanarak hastaya daha fazla oksijen verebilirsiniz.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Oyun'da amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı'nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız.