Ameliyat Oyunları

0/2

Ameliyat Oyunları Çocuklar için oyunların yararı ve önemi tartışılmaz derece'de çoktur. Bir çok uzmanın ortak görüşü, oyun oynayarak büyüyen bebeklerin sosyal hayatta başarılı ve bilgili olma konusunda diğer çocuklara göre 1 adım önde olmasıdır. Ayrıca bu yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu yüzden bu kategoride Doktor Oyunları, Sağlık Oyunları, Hasta Oyunları, Hemşire Oyunları, Ameliyat Oyunu, Hastane Oyunları, Ameliyat Oyun, En Yeni En Güzel Sanal Oyun 'ları OynaOyun.Net Adresinde Oyna yabilirsiniz.

Goril Dişcide Goril Dişcide Gorilimizin çürük dişleri için yardım edin o size çürük olanları gösterecek sonra siz bir doktor gibi unutmadan ve diğer dişleri acıtmadan doğru yani çürük olanları çekiyoruz iyi eğlenceler...

Ameliyat Masası Ameliyat Masası Ameliyat masası üzerindeki hastayı iyileştirmek için onun vücuduna girmiş olan malzemeleri ona çok zarar vermeden halletmeniz gerekiyor dikkatli olun iyi eğlenceler...

Kalp Nakli Kalp Nakli Oyun Türkçe olduğu için zorlanmadan oynayabilirsiniz. Oyunda kalp ameliyatı ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız, hasta hastaneye acil getirilen ve kalp nakli olması gereken ve hemen ameliyata alınması gereken bir hasta hata yapmamalı ve hastayı kaybetmemelisiniz. Oyun helikopterin hastaneye kalbi ulaştırması ile başlıyor.

By Pass By Pass Oyunda bypass ameliyatı ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız.

Hemşire Kız Hemşire Kız Hastaların iğneye ihtiyacı var ve sen yoksun haydi ne duruyorsun hastalar ölmek üzere iğneni getir ve hastaları iyileştir. Nasıl mı? Hemşire çatıda ve iğnlerde elinde iğneleri atmak için SPACE tuşuna basmanız yeterli.

Diş Ameliyatı Diş Ameliyatı Dişler çürümüş haydi hemen diş doktoruna gidelim. Bu oyunda çürük dişerli buşmanız isteniyor. Oyunu Mouse un sol tuşu ile oynuyorsunuz. Dikkat edin sağlam dişleri çekmeyin.

El Ameliyatı El Ameliyatı Hastamızın bir iş kazası sonucu kopan parmağını ince ve zor bir ameliyat ile yerine dikiyoruz. Oyunu mouse ve sol tıklamayla oynayabilirsiniz.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Oyunda Bacağına ok saplanmış bir yaralıyı, doğal şartlarda ve çok kısıtlı imkanlarda ameliyat edeceksiniz. Oyunu MOUSE, YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Tüm ameliyat işlemlerini yaparken yaralıya en az acı verecek şekilde davranmalısınız. Aksi halde yaralıyı kaybedersiniz. BU OYUN 16 YAŞINDAN KÜÇÜK OYUNCULARIMIZ İÇİN SAKINCALI OLABİLİR. OYUNDA GEÇEN TÜM YÖNTEMLER VE ALETLER BU TÜR BİR YARALANMADA KULLANILMAYABİLİR. HERHANGİ BİR YARALANMADA EN YAKIN SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURMALISINIZ... En güzel ve yeni ameliyat oyunları, doktor oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Ameliyat ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız. En güzel ve yeni ameliyat oyunları, doktor oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Doktorlar Doktorlar Oyun biraz geç yükleniyor ama sabredersen çok güzel bir oyunun oynayacaksin. Öncelikle siz bir hemsiresiniz ve hastanenize gelen hastalarla ilgilenmelisiniz. Gelen hastalari öncelikle doktora göstereceksin.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Oyun'da amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı'nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Oyun'da Biyoloji derslerinden hatırlayacağınız kurbağa ameliyatı şimdi bilgisayar ekranında hemde interaktif bir program ile bizzat kendiniz ameliyata katılıyorsunuz.

Akıl Hastanesi Akıl Hastanesi Akıl hastanesinden kurtulmak burada çok zor oyunda üç karakteri yönlendirebilirsiniz. Herbiri farklı görevler yapabilir ve herbiri diğer ikisinin kaçmasına yardım edebilir. Yani hep birlikte hareket etmek zorundalar. Oyunda MOUSE kullanacaksınız ayrıca altta bulunan toolbarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini de kullanmalısınız.

Röntgen Çek Röntgen Çek İnsanlar bazen çok saçma şeyler yutabilir yada boğazlarına ilginç materyaller kaçırabilirler. Bu nesneler hastanede röntgen cihazıyla belirlenebilir ve ameliyatla yada benzeri yollarla geri çıkarılabilir. Bu oyunda da yanlışlık saçma nesneler yutmuş insanların neler yuttuğunu röntgen cihazında siz belirleyeceksiniz. Röntgen cihazı görüntüsünün yan tarafındaki nesnelerden röntgen filminde gördüklerinizi işaretleyin.

Bağırsak Ameliyatı Bağırsak Ameliyatı Bağırsaktaki cismi zarar vermeden çıkarmaya çalışıyoruz. Kenarlara ve içerdeki sıvılara dokunmamalıyız.

Organ Nakli Organ Nakli Organ bekleyen hastalara organ bağışlayanların organlarını nakil etmemiz gerekiyor. Gecikirsek hasta ölebilir.

Robot Ameliyatı Robot Ameliyatı Hurda Robot dave in parçaları iflas etmek üzere sürekli arıza çıkarıyor. Dave tamamen bozulmadan çalışmayan parçalarını onarmaya çaılışın, ekranda gösterilen uyarıları takip edip robotun ameliyatını yapın. Ünlü yıldız Eddy Murphy nin konu mankenliği yaptığı oyunu severek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp amelitı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Hastane Odaları Hastane Odaları Karnınız çok aç ve hastane odalarında gezip yiyecek birşeyler bulmaya çalışacaksınız.

Kol Ameliyatı Kol Ameliyatı Kolundan bir ateşli silah mermisiyle yaralanmış hastamıza ameliyat yapıyoruz. detaylı hazırlanmıiş bir cerrahi oyunu, mermiyi çıkarıp yarayı dikmeli ve iyileşmesini sağlamalısınız, tabi bu işlemi zamana karşı gerçekleştiriyorsunuz yoksa hastanız fazla kan kaybından ölebilir dikkatli olun.

Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı Doktorun talimatları doğrultusunda hastanın dizini ameliyat ediyorsunuz.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Hastanın vücudunda bulunan yabancı maddeleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Sağ altta hangi operasyonu yapmanız gerektiği belirtiliyorsa onu cımbızı çok hızlı ve dikkatl bir biçimde kullanarak gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Oksijen pompasını kullanarak hastaya daha fazla oksijen verebilirsiniz.

Röntgen Çekme Röntgen Çekme Oyunda röntgen ışıklarıyla adamın içinde bulunan garip parçaları bulup bölüm geçmeye çalışıyorsunuz.

Ameliyat Ameliyat Mause'ye basılı tutup açıkta bulunan hasta organlarını çizgili yol üzerinde ilerletip tablaya bırakıyorsunuz.

Ameliyat Odası Ameliyat Odası Mause ile adamı ameliyat etmeye başladıktan sonra içeride bulunan artıklara tıklayıp onları kırmızı yol üstünden geçirip kaba koyuyorsunuz.

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Açık Kalp Ameliyatı Açık Kalp Ameliyatı Yeni ve güzel ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Kalp ameliyatı ekibine ameliyat boyunca ekrandaki yönergeleri izleyerek yardımcı olacaksınız, hasta hastaneye acil getirilen ve kalp nakli olması gereken ve hemen ameliyata alınması gereken bir hasta hata yapmamalı ve hastayı kaybetmemelisiniz. Oyun helikopterin hastaneye kalbi ulaştırması ile başlıyor.

Doktor Joe Doktor Joe Hastalar hergün aralıksız gelmektedir. Ama bugun Doktor JOE hasta ve hastaları kapıda onu beklemektedir. Bizler birgünlük doktor joe nun yerine hastalara bakacağız.Hastalara ilac verirken dikkatli olmamız gerekiyor yoksa hastalarımızı kaybederiz.

Çılgın Ameliyat Çılgın Ameliyat Oyunda doktor olabilmek için 3 ameliyat gerçekleştirmemiz gerekiyor. Hastamızın dizi, midesi ve başındaki ameliyatı tamamlayabilirsek doktor olabileceğiz. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. Ameliyat araçlarımızı farenin sol tuşuyla kullanıyoruz.

Diş Doktoru Diş Doktoru Oyunda hastalarınızın ağız sağlığı için tartar ve diğer taşları temizlemeye çalışıyorsunuz.

Göğüs Ameliyatı Göğüs Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları ile yine karşınızdayız. Doktorluk mesleği hem çok kutsal hemde insan hayatı için hayatımızda çok önemli yer almaktadır. Bu oyunumuzda sizlerin el becerinizi geliştirmek için hazırlanmıştır.

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız.

Kol Ameliyat Kol Ameliyat Kaza geçiren yaralıyı ameliyata alarak tedavi etmeli ve iyileştirmeye çalışmalısınız. Adımları izleyerek ameliyatı yönlendirebilirsiniz.

Dişçi Asistanı Dişçi Asistanı Dişçide asistan olarak çalışıyorsunuz. Dişçinin köpeğinin dağıttığı yerleri doktor gelmeden toplamalısınız.

Komik Ameliyat Komik Ameliyat Oyunda Cerrah doktor olarak hastanızı ameliyata almışsınız. Ancak bu ameliyat diğerlerinden farklı olarak oldukça komik olacaktır. Bulduğunuz deliklere girip çıkanlara bakıp komikliklere gülebilirsiniz.

Erkek Hemşire Erkek Hemşire Erkek hemşire gelen hastalara iğne vurmaya çalışıyor. Ancak hastalar çok inatçı. Sürekli hareket ediyorlar. İğneyi doğru yere vurmaya çalışın.

0/2