Mafia

Mafia Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mafia ; Aksiyon oyunları kategorisine eklediğimiz Mafia oyununda seyir etmekte olduğunuz araba içerisinden düşman çetelere karşı silahlı mücade sergilemektesiniz. Bunu yaparken adamınızın hayatta kalması çok önemli. Yön tuşları ile arabayı yönlendirirken z ve x tuşları ile araba üzerindeki silahlı adamınızın silah tuttuğu yönü ayarlayabilir, space tuşu ile de varsa bombanız onu atabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken düşmanlarınızın sizi öldürmesine izin vermeyin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafia Oyunu 2460 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -12 Aksiyon Oyunları

Mafia Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Mafia Geçidi Mafia Geçidi Nişan oyunları arasında yeni bir kaliteli oyun daha sizlerle birlikte. Mafia geçidi olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda usta nişancı kahramanınız yolda geçmekte olan motorlu mafia adamlarını tek tek alt etmeye çalışıyor. Öldürdüğünüz mafia sayısınca paralar kazanabilir, paralarınız arttıkça silahlarınızı modifiye edip güçlendirebilirsiniz. Z ve X tuşları ile de yola yağ dökebilir, el bombası atabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mafia 2 Mafia 2 Uzun yıllardır sevilerek takip edilen oyunlardan bir tanesi olan Mafia köklü bir ailenin çeteleşip mafia olarak millete haraç kesmesini konu alıyor. Severek oynayacağınızı düşündüğümüz bu oyunda oyun kahramanınız güvenlik sistemleri ile donatılmış güçlü motorlu bir araba üzerinde düşmanları ile çatışmaya giriyor. Sizin yapmanız gereken kahramanınızı en doğru şekilde yönlendirerek düşmanlarını silah ve kullandığı bombalar ile yok etmesini sağlamak olacak. Yön tuşları ile arabayı sürerek mouse ile silah kullanabilir ve de boşluk tuşu ile bomba atabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mafia Mafia Aksiyon oyunları kategorisine eklediğimiz Mafia oyununda seyir etmekte olduğunuz araba içerisinden düşman çetelere karşı silahlı mücade sergilemektesiniz. Bunu yaparken adamınızın hayatta kalması çok önemli. Yön tuşları ile arabayı yönlendirirken z ve x tuşları ile araba üzerindeki silahlı adamınızın silah tuttuğu yönü ayarlayabilir, space tuşu ile de varsa bombanız onu atabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken düşmanlarınızın sizi öldürmesine izin vermeyin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.