Küçük Vampir

Küçük Vampir Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Vampir ; Garip insanları öldürmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yarasaya benzer bir vampir olduğunuzdan dolayı oyun içerisinde uçarak gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı tuşu ile uçabilirken klavyenizin aşağı tuşu ile aşağıya inebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca karşınıza çıkan garip insanları klavyenizin space yani boşluk tuşuna bastıktan sonra ölmelerini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza garip simgeler çıkmaktadır ve bu simgeleri toplayarak oyun içerisindeki görevinizi tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Vampir Oyunu 11932 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 38 Aksiyon Oyunları

Küçük Vampir Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vampir Tuzağı Vampir Tuzağı Vampir tuzağı oyununda zekanızı kullanarak vampiri yok etmeye çalışmalısınız. Size verilen sarımağı doğru yönlendirmeli ve vampire ulaşıp onu yok etmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler.

Vampir inek Vampir inek Oyun güneş doğmadan önce toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaktır. Vampir ineği ok tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz ve boşluk tuşu ile vuruş yapıyorsunuz. Sandık, saman, bal kabağı ve lastikleri parçalayarak içinden dökülen şekerleri toplayın. Şeker topladıkça soldaki şeker çılgınlığı göstergesi dolacaktır, şeker çılgınlığına ulaşırsanız vampir inek delirecek ve önüne geleni yıkmaya başlayacak :) daha da fazla şeker toplayabileceksiniz. Eğer beklerseniz vampir inek şekersizlikten delirmeye başlar :) eğer ineği delirtirseniz onu susturmak için boşluk tuşuna ard arda basarak onu sakinleştirmelisiniz :) Güneş doğmadan ineği şekerleyin.

Vampir Farkları Vampir Farkları Vampir arasındaki farkları yakalamaya çalışacaksınız. Yakaladığınız her fark başına 1 kalp dolacaktır.

Küçük Yarışçı Küçük Yarışçı Sizler için yeni eklemiş olduğumuz Küçük yarışçı adlı oyunda şapkalı çocuk kahramanınızla trafiğe kapalı pistte süre rekorlarını kırmaya çalışacaksınız. Kahramanınızın sürdüğü aracı hatasız olarak yönlendirerek bitişe en kısa sürede ulaşmalı yol boyunca karşınıza çıkan bonusları toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Küçük Vampir Küçük Vampir Garip insanları öldürmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yarasaya benzer bir vampir olduğunuzdan dolayı oyun içerisinde uçarak gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı tuşu ile uçabilirken klavyenizin aşağı tuşu ile aşağıya inebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca karşınıza çıkan garip insanları klavyenizin space yani boşluk tuşuna bastıktan sonra ölmelerini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza garip simgeler çıkmaktadır ve bu simgeleri toplayarak oyun içerisindeki görevinizi tamamlayabilirsiniz.

Küçük Sporlar Küçük Sporlar Sizin için özenle seçerek eklediğimiz oyunlardan biri olan Küçük Sporlar isimli oyunda ekranda kısa süre içerisinde tamamlamanız gerek değişik spor dallarından görevler gelecek. Verilen süre içerisinde istenilen spor görevlerini mouse yardımıyla tamamlamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Küçük Sırlar Küçük Sırlar Küçük Sırlar dizisinin başrol oyuncusu Su sizler için poz verdi. Oyunun alt kısmında yer alan 4 ve 5 numaralarını azaltarak ya da artırarak oyunu zorlaştırıp kolaylaştırabilirsiniz. Parçaların ters dönmesini istemiyorsanız Rotate seçeneğini boş bırakın. Solve e tıkladığınızda parçalar otomatik olarak yerlerine yerleşecektir. Stop a basarak kaldığınız yerden kendiniz devam edebilirsiniz.

Küçük Motor Küçük Motor Minik motoruyla engelleri aşmaya çalışan bir sürücüye yardım etmelisiniz. Bitiş noktasına ulaşana kadar motorun üstünde kalmalı ve yolunuza devam etmelisiniz.

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın.