Çatlak Şovalye

Çatlak Şovalye Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çatlak Şovalye ; Oyunda kalenize saldıran yılanlar, iblisler ve yırtıcı kuşları etkisiz hale getirmeniz gerekli. Bunun için oyun başında silahı seçin ve ilgili mermileri satın alın. Şayet aşamayı geçerseniz para puan kazanacaksınız ve yine mühimmat alabileceksiniz. Unutmayın doğru silah ve mermiler ile oyunu kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çatlak Şovalye Oyunu 2871 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Aksiyon Oyunları

Çatlak Şovalye Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şovalye Süngerbob Şovalye Süngerbob Süngerbob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır.

Şovalye Spongebob Şovalye Spongebob Şövalye ruhlu Spongebob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır.

Mavi Şövalye Mavi Şövalye Kavyenizin W, A, S, D tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde karşınıza çıkan diğer şövalyeleri etkisiz hale getirmeniz gerekir. Karşınıza çıkan şövalyeleri klavyenizin I, J, K, L tuşlarını kullanarak öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde eğer belli sayıda şövalye öldürmeyi başarabilirseniz ilerleyen bölümlere geçebilirsiniz. Oyun içerisinde karşınıza çıkan her öldürmüş olduğunuz şövalye başına puan almaktasınız ve öldürmüş olduğunuz bazı şövalyeler öldükten sonra yere para düşmektedir. Bu paraları toplayarak oyun içerisinde ilerleyen bölümlere hızlıca geçebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin L tuşunu kullanarak kendinizi koruyarak şövalyeleri daha hızlı ve daha kolay öldürebilirsiniz.

Kara Şovalye Kara Şovalye Savaşçınız ile şehirdeki insanları dövüp paralarını toplayın.

Çatlak Şovalye Çatlak Şovalye Oyunda kalenize saldıran yılanlar, iblisler ve yırtıcı kuşları etkisiz hale getirmeniz gerekli. Bunun için oyun başında silahı seçin ve ilgili mermileri satın alın. Şayet aşamayı geçerseniz para puan kazanacaksınız ve yine mühimmat alabileceksiniz. Unutmayın doğru silah ve mermiler ile oyunu kazanabilirsiniz.

Çatlak Şehir Çatlak Şehir Çatlak şehirde üzerinize gelen hedef tahtalarını vurun.

Çatlak Planör Çatlak Planör Planörle gezintiye çıkan kahramanımız zorlu hava şartlarıyla karşılaşır. Zorluklarla karaya inmeye çalışırken uçağının altığı hasarla bu durum daha da zorlaşır. Gerekeni yapabilmesi için sizinde yardımlarınızı bekliyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çatlak Kuaför Çatlak Kuaför 2 resim arasındaki 6 farkı bulun.Fare yi kullanın.

Batman Kara şövalye Batman Kara şövalye Batman kara şövalye ile size karşı koyan düşmanlarla mücadele edin. CTRL tuşuna bastığınızda yumruk atar.