Ajan Görevde

Ajan Görevde Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ajan Görevde ; Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekrada görmüş olduğunuz play düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak askerlere dönebilirsiniz ve mausenin yani fareniz ile nişan alarak farenin sol tuşu ile askerleri öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde askerlerin mermisi bittiği zaman şarjörü doldururken vurursanız eğer oyunu hasar almadan tamamlayabilirsiniz. Oyun ilerleyen bölümlerde daha sık asker ve daha iyi nişan alan askerler gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ajan Görevde Oyunu 5890 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 25 Aksiyon Oyunları

Ajan Görevde Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Superman Görevde Superman Görevde Göbekli kahramanımız süperman yine dünyayı gelen tehlikelerden koruma peşinde. Bunun için yön tuşları ve space tuşunu kullanarak kahramını yönlendirmeniz yeterli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Süper Ajanlar Süper Ajanlar Süper ajanlardan birini seç ve özel görevlere başla evlerin içinde bazen sokaklarda suçlular sizi öldürmeye çalışacak onlardan kaçın ve onaları etkisiz hale getirin.

Garson Zor Görevde Garson Zor Görevde Kafe ve restorantların bel kemikleri olan garsonlar yaptıkları işte her zaman dikkatli ve müşterilere saygılı olmak zorundadırlar. Bu görevlerini yerine getirirken aynı zamanda da seri davranarak hızlı olmak durumundadırlar. Garson zor görevde isimli oyunumuzda yapmanız gereken garsonun elindeki yiyecekleri dökmeden ve karşısından gelen engellere takılmadan hatasız bir şekilde merdivenlerden yukarı çıkararak müşteriye ulaşmasını sağlamak. Mouse ile dengeyi ayarlayabilir sağ ve sol yön tuşları ile garson kahramanınızı sağa sola hareket ettirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Batman Görevde Batman Görevde Kahramanımız BATMAN ile yeni görevler sizi bekliyor.

Ajan Sisi Ajan Sisi Dolinin ajan kedisi Sisi ormandaki hayvanları arıyor.Size verilen sürede büyüteç yardımı ile hayvanları bulun.

Ajan Kuzey Ajan Kuzey Yetenkli ajanımız Kuzey yeni görevine başlıyor, askeri bir birliğe yapacağı operasyonda ajanımıza eşlik edip bu heyecanlı savaş oyununu birlikte oynayalım. Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonu ile oyuna başlayın, intro yu seyredip oyunun başlamasını bekleyin, mouse ile nişan alarak sol tıklama ile ateş ederek düşman askerleri ile savaşın, değişen savaş sahneleri ve hızlı temposu ile güzel ve sürükleyici bir savaş oyunu.

Ajan Görevde Ajan Görevde Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekrada görmüş olduğunuz play düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak askerlere dönebilirsiniz ve mausenin yani fareniz ile nişan alarak farenin sol tuşu ile askerleri öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde askerlerin mermisi bittiği zaman şarjörü doldururken vurursanız eğer oyunu hasar almadan tamamlayabilirsiniz. Oyun ilerleyen bölümlerde daha sık asker ve daha iyi nişan alan askerler gelmektedir.