Aksiyon Oyunları

0/2

Aksiyon Oyunları Aksiyon oyunu, Strateji ve savaş oyunları 'nı bulup oynayabileceğiniz Oyun sitesi Oynaoyun.Net

Robin Hood Robin Hood Oyun'da Robin Hood Ormanda elmayı vurmaya çalışan okçu çok dikkatli oku atması gerekki adamı vurmasın.

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Çizgifilm karakteri Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.

Taş Devri Kavgası Taş Devri Kavgası Birbirine mızrak fırlatan bu 2 avatardan soldaki siz olacaksınız. Sol yukarıdaki lastiği çekin ve Fire tuşunu tıklayın.

Taş Devri Mücadelesi Taş Devri Mücadelesi insanlar hayatta kalabilmek için bu yolda savaştılar. Oyunda maymun ve tavşanları avlayın. Ancak Aslan yılan ve ejderhalardan kaçının. Ara sıra kuşlar geçecek. Onlardan da puan alabilirsiniz.

Transformers Uzay Transformers Uzay Dünya tehdit altında. Transformers kurtarıcı rolünde. Hemen bir acil eylem planı ile kurtarma harekatına başlayın.

Crash Crash Komik tilki seçeceğiniz bir zaman yolculuğuna girerek zaman tünelinden ortama düşüyor. Fakat asıl senaryo burada başlıyor. Tilki yoldaki birnbir türlü bomba ve TNT lerden sıyrılarak hedefine gitmesi gerek.

Sinirli Adam Sinirli Adam sinirli adam yine aksiyonlu hayatına devam ediyor.

Tutsak Kurtuluş Tutsak Kurtuluş Hapis olduğunuz bölgeden kaçmaya çalışınız. Sol / Sağ Ok tuşu- Haraket Etme. Üst yön tuşu - Zıplama. Z, X Karakter değişimi. Space (Boşluk) Tuşu - Özel haraket.

Tehlikeli Fil Tehlikeli Fil Tehlikeli fil sizin peşinizde hızlı kaçamazsanız fil tarafından ezileceksiniz. Oyun içinde Click Here butonuna basarak hızla koşmaya başlayın.

Okyanus Derinliği Okyanus Derinliği Okyanusta denizin binlerce kulaç altındasınız ve arkadaşlarınızı kurtarmanız gerekiyor.

Kahraman itfaiyeciler Kahraman itfaiyeciler Kahraman itfaiyeci yangından etkilenen insanları kurtarmaya çalışıyor.

Mahalle Çatışması Mahalle Çatışması Oyunu Mause ile ateş edin ve SPACE tuşu ile hedefi zoom yapın.

Korsanlar Adası Korsanlar Adası Korsanlar Adası Korsanlarınız dağılmış ve bir çok mühimmatınızı kaybetmiş durumdasınız. Yolda karşınıza çıkan ve yüzer durumda bulunan top, korsan arkadaşlarınız ve mermileri toplayın. Karşınıza çıkacak diğer korsan gemilerine top ile ateş edin. Sağ / sol ok yön tuşları : yan hareket, Mause ile tıklama - ateş eder

Köpek Balığı Avlama Köpek Balığı Avlama Köpek balığı avına çıkmış olan dalgıçların keskin bıçaklarından kaçın. Enerjinizi yeniden kazanmak için balıkları ve dalgıçları yiyin. Oyun Mause ve SPACE tuşu ile oynanıyor.

Kılıç Savaşları Kılıç Savaşları Oyun'da önünüze çıkan yaratıkları ve iskeletleri kılıcınızla yerle bir edin. Mause ile darbe vururken SPACE tuşu ile birlikte vurursanız zıplayıp ölüm vuruşu yapıyorsunuz.

Bomba imhacısı Bomba imhacısı Oyun aynı zamanda 3D bir oyundur. Saatli bomba patlamadan elini çabuk tut, karşına çıkan düşmanları vur. Aman dikkat masum insanları öldürme. Oyunu mause ile oynuyorsunuz. Oyuna başlamak için kırmızı renkli sayacın 100 e ulaşmasını bekleyin ve yukarıda çıkan ve yanıp sönen ok a tıklayın. Merminiz bitince yukarıda sağ taraftaki başka bir silahı alın.

Çatlak Şovalye Çatlak Şovalye Oyunda kalenize saldıran yılanlar, iblisler ve yırtıcı kuşları etkisiz hale getirmeniz gerekli. Bunun için oyun başında silahı seçin ve ilgili mermileri satın alın. Şayet aşamayı geçerseniz para puan kazanacaksınız ve yine mühimmat alabileceksiniz. Unutmayın doğru silah ve mermiler ile oyunu kazanabilirsiniz.

Uzaylıları Kurtar Uzaylıları Kurtar Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın. Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Ejderha ile Savaş Ejderha ile Savaş Çölün ortasında ejderhalar ile mücadeleye hazırmısınız. Atın üzerinde giderken bir yandan ejderhaya ateş edeceksiniz bir yandan da üzerinize gelen alev topları ve engellerden atlayacaksınız. Oyun içinde maksimum sayı yapmaya çalışın. Ok yön tuşları - hareket ve zıplama Fare tıklaması - ateş etme.

Yeni Dünya Yeni Dünya Oyun içinde yeni bir yer seçerek, insanlar ve askerler oluşturarak - onları eğiterek yavaş yavaş kendi krallığınızı kurabilir onu yönetebilrsiniz. Oyuna New Game ile başlayın. Daha sonra mevcut yerlerden biri seçin. Oyun başında verilen 50 bonus u para, yiyecek silah gibi malzemeler için kullanmaya başlayın. Bu alışveriş siz ve askerleriniz için gerekli. Sağ tarafdan bütçeniz doğrultusunda insan ve bina seçerek onları oyun içine yerleştirin. Oyunu keşfetmeye başlayın. Oyunu mause ile sürükleyerek oynayın.

Çılgın Silahşörler Çılgın Silahşörler Oyuna başlayıp ve bölümleri tek tek geçin ve para kazan. Kazanılan paralarla silah, bomba ve mühimmat alın. A,S,D - B,N,M, Space.

Zombi Kasabası Zombi Kasabası Zombi Kasabası oyununun yüklemesi tamamlandıktan sonra Stage 1 yazan yere tıklamalısınız.Oyun başladığında karşıdan zombiler gelecektir. Onları önlemek için oyunun yukarsındaki butonlardan insan çıkarmanız gerekmektedir.İlk bölümde sadece insan çıkarabiliyor ve ev dikebiliyorsunuz. Oyun sadece mause(fare) ile tıklanarak oynanıyor. Ev yaparsanız ürettiğiniz adam sayısını arttırabilirsiniz ve zombilerle baş edebilirsiniz.

Hobo Hobo Oyun yüklendikden sonra PLAY yazısına tıklıyoruz. Ardından gelen sayfada tekrar PLAY dedikten sonra oyunun zorluk derecesini seçip örn. easy SKIP yazısına tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Oyunu yön tuşları ve S D tuşları ile oynuyoruz. Oyjnu biraz kurcalarsanız değişik hareketler yapabilirsiniz.

Washingtona Koş Washingtona Koş Kaçan kızın arkasından üç,dört tane adam koşturuyor ve yaklaşınca üstüne atlıyorlar. Sizin göreviniz kızla kaçarken fincana benzer şeyleri alıp puan toplamanızdır. Önünüze çıkan duvarlardan,ağaçlardan atlamasınız,Oyun mause(fare) ile oynanıyor. Engellerden zıplamanız için mause(fare)nin sol klick tuşuna basınız. Oyuna art arda start yazısına tıklayarak başlayınız. Engellere takılı kalırsanız hemen yakalanırsınız.

Büyük Zombiler Büyük Zombiler Büyük Piksel Zombileri oyununa başlamak için Play'e tıklayıp empty yazan yere tıklayıp kendi ismimizi giriyoruz.Ardından kontrol için manuel seçeneğini seçiyoruz.Manuel oynuyorsak yön tuşlarımız W,A,S,D oluyor ve zombi piksellere ateş etmek içinde mause(fare) sol klick tuşunu kullanıyoruz. Zombileri vurup puan kazanırken silah dükkkanınada(gun shop) girip daha güçlü silah satın alabiliyoruz. Kendi karakterimize çok yaklaşırlarsa kaçmaya çalışın yoksa hemen ölebiliyoruz.

imparatorun Ordusu imparatorun Ordusu İmparatorluğun Şafağı Düşmanları yenmek için atlı, okçu ve mızrakla savaşn 3 tür askerimiz strateji yaparak düşmanları yenmeliyiz.Oyuna başlamak için play newgame ve next yazan yerlere tıklayarak oyuna başlıyoruz.Düşmanlara karşı hangi askerleri seçip göndereceksek o bölümdeki okun olduğu kademeyi tıklayarak askerimizi gönderiyoruz.Dövüşler sonunda bizim savaşçılarımız daha fazla ise oyunu biz kazanıyoruz ve yeni bölüm yeni maceraya geçiyoruz.iyi oyunlar.

Ajan Görevde Ajan Görevde Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekrada görmüş olduğunuz play düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak askerlere dönebilirsiniz ve mausenin yani fareniz ile nişan alarak farenin sol tuşu ile askerleri öldürebilirsiniz. Oyun içerisinde askerlerin mermisi bittiği zaman şarjörü doldururken vurursanız eğer oyunu hasar almadan tamamlayabilirsiniz. Oyun ilerleyen bölümlerde daha sık asker ve daha iyi nişan alan askerler gelmektedir.

Zombi Palyançolar Zombi Palyançolar Zombieland filmini izleyenler Oyun'un mantığını zaten bilirler. Ben size oyundaki amacı anlatayım. Lunaparktaki palyaço 'lar zombiye dönüşmüştür ve sizi üzerinize doğru geliyor. Arkadaşınız beyzbol topu atıcak sizde beyzbol sopası ile topu palyaçoların üstüne fırlatıp onları etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Oyun yüklendiğinde ADMIT ONE butonuna basarak başlayabilirsiniz.

2012 Filmi 2012 Filmi Araba ile sehirden kacıyoruz, arkamızdaki herşey yıkılıyor, hız ve denge cok önemli.

Ünlü Zombiler Ünlü Zombiler Limuzini korumalı ve ünlü zombilerin yaklaşmasına izin vermemelisin. Arabanın arkasındaki silahı kullanarak onlara ateş edebilir ve hızlı bir şekilde Boşluk tuşunu basarak üzerinize atlayan zombileri arabadan atabilirsiniz.

Delirmiş Hayvanlar Delirmiş Hayvanlar Ambarının yakınına düşen gök taşı yüzünde tüm hayvanları çılgına dönen çiftçiye yardım etmeli ve kendisine saldıran çiftlik hayvanlarını vurmalısınız. Bölüm geçtikçe kazandığınız parayla silahınızı veya çiftliğinizi geliştirebilirsiniz.

Süper Ajanlar Süper Ajanlar Süper ajanlardan birini seç ve özel görevlere başla evlerin içinde bazen sokaklarda suçlular sizi öldürmeye çalışacak onlardan kaçın ve onaları etkisiz hale getirin.

Hayatta KaL Hayatta KaL Oyun'da düşmanlarını yok etmelisin Yön tuşları ile Hareket ediyorsun BOŞLUK TUŞU ile bomba atıyorsun MAUSE ile ateş ediyorsun.

Ünlüleri Koru Ünlüleri Koru Bir partide bütün herkez vampire dönüyor siz üzerinize doğru gelen vampirlerden elinizdeki silah yardımı ile korunmaya çalışın. Arac'a ulaşmasına izin vermeyin müşteriniz arabada korku ile sizin onu kurtarmanızı bekliyor.

Kahraman Polis Kahraman Polis Polis kötü adamlara suçlulara, gangasterlere karşı mücadele ediyor. Ona bu büyük görevde yardımcı olmayı istemezmisiniz? Oyuna PLAY butonuna basarak başlayabilirsiniz. Mause ile oynayabilirsiniz.

Mahkumları Vur Mahkumları Vur Hapishanden mahkumlar kaçmış ve şerifi olduğumuz kasabamızda terör estiriyorlar. Görevimiz kasabamızı istila eden mahkumları yok etmek. Oyunu mouse ile oynanıyor.

0/2